2% PRE VAŠE DETI

Firemná škôlka

Firemná škôlka

Zriadime škôlku priamo vo vašej firme! Profesionálne, bezpečne a s rešpektujúcim prístupom.​


Zriadenie firemnej škôlky je moderným benefitom pre zamestnancov, ktorý pomáha zamestnávateľom udržať kontinuity pracovnej sily a zároveň uspokojuje potreby mladých rodičov umiestniť dieťa flexibilne a efektívne v blízkosti pracoviska. Ide o konkrétny nástroj v oblasti „work-life balance“.

Ak sa práve zamýšľate nad podobným konceptom a hľadáte profesionálne a skúseného partnera, neváhajte a kontaktujte nás. Prídeme na osobné stretnutie a o všetkých krokoch potrebných na realizáciu firemnej škôlky sa porozprávame.

Neexistujú dve rovnaké riešenia a každý zamestnávateľ ma rôzne možnosti a predstavy. Práve preto je každý projekt unikátny a vyžaduje si dôkladnú prípravu a následne kvalitnú realizáciu. Nejde len o vytvorenie detského centra, v ktorom sa deti opatrujú ale ide o vytvorenie naozaj podnetného prostredia v ktorom deti vyrastú v úspešných predškolákov.

V našich škôlkach aplikujeme rešpektujúci prístup s Montessori prvkami a každá prevádzka je akreditovaná. Samozrejmosťou sú rôznorodé krúžky, kvalitná certifikovaná zdravá strava a anglický jazyk na úrovni zahraničných lektorov. Spolupráca s detským psychológom či logopédom určite ušetrí rodičom množstvo času tým, že nemusia navštevovať týchto expertov mimo škôlky. A pokiaľ by bolo potrebné zriadiť firemné jasle pre deti do 3 rokov tak aj v tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti.

 

info@bystraskolka.sk